F.C. Polonia - Salts F.C. 2:1

F.C. Polonia - Salts F.C.   2:1

F.C. Polonia - Salts F.C.     2:1

W ubiegłą sobotę na kompleksie Marley doszło do spotkania F.C Polonia z Salts F.C. Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Krzysztof Wojtylak , Michał Skowron, Łukasz Dziedzic, Sebastian Miler, Mirosław Maziarz, Leszek Gąsowski, Krzysztof Szymanek, Maciej Gawrych, Mirosław Bąk, Egidijus Mickevicius, Przemysław Witek. Na zmiany wchodzili Michał Włodyka i Michał Szczypta.

Mecz od początku przebiegał pod nasze dyktando, ilość sytuacji niewykorzystanych jest zmora naszego zespołu. Już do przerwy powinniśmy prowadzić 3 bramkami a tu ledwie prze końcem udało nam sie strzelić. Autorem bramki Przemysław Witek w 40 min. Kilka ostrych słów w przerwie, mobilizacja i chęć zwycięstwa podziałały motywująco na zawodników. Zaraz po przerwie wymiana paru podań zakończyła sie sukcesem a autorem bramki najlepszy na boisku Mirek Bąk. Była to 55 min. I znowu jak zwykle w nasze poczynania wkradła sie nonszalancja. Zabawy z bramkarzem, pokazowa piłka z naszej strony o mały włos nie skończyła sie remisem. Po błędzie świeżo wprowadzonego Michała Szczypty goście z rzutu wolnego doprowadzają do wyrównania a w końcówce meczu dosłownie przed ostatnim gwizdkiem mają szanse na wywiezienie punktu. Na szczęście sędzia kończy zawody i 3ptk. zostają w domu. Oj sytuacji bez liku a wynik na styku, cóż wymagać bez treningów. Spotykamy sie w soboty i gramy z marszu, ważne ze są punkty i zwycięstwo.

Zdjęcia wykonała Katarzyna Wawrzyczny, serdecznie dziękujemy.