FC Polonia - Oxenhope Recreation F.C. 4:3

FC Polonia - Oxenhope Recreation F.C.    4:3

Wczoraj tj. 22 listopada zostało rozegrane spotkanie pomiędzy Polonia F.C a Oxenhope Recreation. Mecz rozpoczęliśmy w następujacym składzie: Krzysztof Wojtylak, Michał Skowron, Hubert Nowogrodzki, Sebastian Miler, Łukasz Dziedzic, Damian Swies, Egidijus Mickevicius, Leszek Gąsowski, Mirosław Bąk, Artur Laszczkowski, Maciej Żółtek. Na zmiany wchodzili: Rusłan kolego Egisa i Michał Szczypta. Mecz juz od początku przebiegał pod nasze dyktando, mieliśmy przewagę w polu czego dowodem były 2 wyśmienite sytuacje niestety nie zakończone bramkami. Niewykorzystane sytuacje mszczą sie czego dowodem była 15 min po błędzie Huberta napastnik gości wychodzi na czystą pozycje i jest 1-0 dla ekipy Oxenhope. Szybko doprowadzamy do wyrównania po idealnym prostopadłym podaniu Mirka, Sebastian doprowadza do wyrównania. Akcja jak z podręcznika i jaki spokój strzelca bramki, tylko brać przykład. Do przerwy mamy 1-1.

Po zmianie stron bardzo szybko bo w 55min. Solenizant Damian po indywidualnej akcji wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. Goście jednak bardzo szybko wychodzą na prowadzenie w odstępie 10 min strzelają nam 2 bramki. Jednak my nie załamujemy sie i uparcie dążymy do zwycięstwa. I tak w odstępie kolejnych 15 minut grający na pozycji ofensywnego środkowego pomocnika Mirek 2 razy trafia do siatki kończąc akcje całej drużyny. Myśle ze w tym meczu pokazaliśmy charakter i potencjał jaki w nas drzemie. Dla niedowiarkow i tych co postawili krzyżyk po raz kolejny udowadniamy ze będziemy poważnie liczyli sie w walce o awans. Mamy zespół i charakter oraz wielkie serducho. Za tydzień kolejny sprawdzian tym razem w pucharze. Drużyna Polonii podejmować bedzie zespół ze Skipton który gra o dywizje wyżej i podobnie jak i my zajmuje 2 miejsce w tabeli. Tak wiec drodzy kibice zapraszamy. Początek spotkania 13.30.