Carleton F.C - F.C Polonia (zapowiedź)

W sobotę (07.05) Polonia rozegra ostatni mecz ligowy, z zespołem Carleton F.C - bezpośrednim rywalem w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po 21 spotkaniach Poloniści mają na koncie 47 punktów, tracąc do sobotniego przeciwnika 1 "oczko". Dorobek ten daje podopiecznym Leszka Gąsowskiego 3 miejsce i w dalszym ciągu pozwala im realnie myśleć o wywalczeniu miejsca premiowanego awansem. Sytuacja przed ostatnim spotkaniem jest mocno skomplikowana, gdyż rywale rozegrali 1 mecz mniej, co sprawia, że losy awansu mają w swoich nogach, by wyprzedzić najbliższego ligowego przeciwnika w tabeli Polonia musi zdobyć komplet "oczek". Nie od dzisiaj wiadomo, że Poloniści grają ładną dla oka piłkę, zostawiając przy tym na boisku sporo zdrowia Z pewnością nie brakuje im umiejętności i woli walki by z jutrzejszego, wyjazdowego spotkania wrócić z tarczą. Zawodnicy w ostatnim akcie ligowego sezonu liczą na wsparcie kibiców, którzy już niejednokrotnie dodawali im swoją obecnością otuchy. Wszystkich, którzy chcą zobaczyć sobotni mecz z zespołem Carleton serdecznie zapraszamy, pokażcie, że na ostatniej prostej jesteście razem z drużyną.
Początek spotkania o godzinie 14:00

Link z adresem, pod którym znajduje się boisko:  https://goo.gl/maps/VwX2o1q2FcJ2